У Дніпрі пенсіонер «залишив» у супермаркеті 80 тисяч гривень (Фото)

78-річний житель Дніпра зняв з банківського рахунку всі заощадження – 80 тисяч гривень та пішов до супермаркету. Поклавши пакунок з грошима до камери схову та скупившись, пенсіонер забув, в який ящик поклав гроші, засмутився та пішов додому. Повідомляють в ГУ НП у Дніпропетровській області.

_________

Ввечері співробітники супермаркету оглядали камери схову, виявили залишені гроші та повідомили про знахідку в поліцію. Правоохоронці вилучили гроші та сподівалися, що ось-ось до поліції надійде заява від постраждалого. Втім, по гроші ніхто не звертався. Тоді поліцейські оперативним шляхом встановили чоловіка, якому належить залишена в камері схову готівка.

_________2

Радості та здивуванню пенсіонера, коли йому подзвонили з поліції, не було меж. Дідусь вже не очікував, що всі заощадження, які він накопичував протягом всього життя, будуть знайдені. Здивувалися й члени родини, які нічого не знали про втрату.

На сьогодні всі гроші повернули законному власнику. Цей випадок ще раз підтверджує життєву істину, що напередодні Нового Року чудеса трапляються…

Добавить комментарий