У Дніпрі перехожі ігнорували дитину-аутиста (Фото)

Вчора у Дніпрі по спецлінії 102 зателефонував чоловік і повідомив, що зник його семирічний син. Він був із нянею у Троїцькому соборі 20 хвилин тому, а потім жінка помітила його відсутність. Небезпека полягала в тому, що дитина – аутист і зовсім не розмовляє. Патрульні одразу прибули на місце події і зустрілися із заявником. Інспектори переглянули камери відеоспостереження у храмі й дізналися, що хлопчик сплутав свою няню з іншою жінкою й вийшов разом із нею з церкви. Кілька поліцейських екіпажів одразу розпочали пошуки, зазначають у прес-службі поліції.

Незабаром стало відомо, що хлопчика знайшли на Європейській площі у Макдональдсі, з ним був його дядько. Патрульні прибули туди з батьком дитини та викликали матір, а також представників ювенальної превенції. На щастя, з дитиною усе гаразд.

Втім, за словами патрульних, на жаль, оточуючі люди не звернули увагу на маленького хлопчика, який йшов багатолюдним проспектом один без супроводу дорослих і жоден не звернувся до поліції з цього приводу.
«Шановні громадяни, не будьте байдужі. Якщо ви помітили малолітню дитину, яка перебуває на вулиці одна, не проходьте повз, запитайте в малюка – де його батьки і обов’язково повідомляйте про виявлену дитину поліції», – підкреслюють у поліції.