У Дніпрі піклуються про дозвілля дітей

У Дніпрі піклуються, аби діти мали різноманітне дозвілля у вільний час, щоб навіть під час війни діти могли розвивати свої навички та не втрачати форму. Так, у спортивному комплексі «Олімпійські резерви» постійно проходять різноманітні змагання, а також працюють спортивні секції.

Нещодавно тут виборювали першість у дзюдо. 120 учасників з Дніпра, області та Харкова, серед яких близько 40 – це учні спортивної школи олімпійського резерву №6. Всі вони взяли участь у Чемпіонаті Дніпра з дзюдо серед юнаків 2012 р. н. та дівчат 2012-2014 років народження.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Загалом у цьому спортивному залі найбезпечніше проводити змагання, адже тут було облаштоване укриття, яке сертифіковане ДСНС. Саме в цьому укритті ми проводимо наші змагання, аби не переривати весь процес», – зазначив директор комунального позашкільного навчального закладу «СДЮСШОР № 6» ДМР з дзюдо та фехтування Григорій Король.

У цій школі тренуються 646 вихованців. Навіть під час війни вони продовжили виборювати першість на різних чемпіонатах та за 2022 рік посіли чимало призових місць, зокрема на Кубку Європи серед кадетів з дзюдо, на Чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років тощо. Також брали участь в Етапі Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах, в Етапах юніорського Кубку світу з фехтування на шпагах та в інших чемпіонатах.

«Тут влаштовують дуже потужні та необхідні заходи, бо на сьогодні діти мають стимул, аби займатись спортом та розвиватись. Крім цього, вони можуть поспілкуватись з однолітками, яких вони через війну не часто бачать. Тож ми продовжуємо працювати у цьому напрямку, аби діти Дніпра, в яких і так війна забрала дитинство, мали можливість підтримувати свою соціальну активність та розвивати свої спортивні здібності», – зазначила заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарної політики ДМР Ксенія Сушко, яка 4 березня є черговою по місту.

Також вона завітала до Дніпровського міського комунального закладу культури “Централізована система публічних бібліотек для дорослих”. Тут також влаштовують чимало різних заходів для дітей, а також для дорослих. Кожен поверх бібліотеки пропонує відвідувачам різні лекції та майстер-класи. Зокрема, на першому проходив майстер-клас з вироблення ляльки-мотанки, а також лекція про те, наскільки це важливий оберіг для українців. На третьому поверсі – лекційна зала. Там розказували про соціальні мережі, про їх правила та їх можливості співробітникам бібліотеки.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!