У Дніпрі планують побудувати 6 сучасних світлофорних об’єктів

Цьогоріч у Дніпрі планують будівництво 6 сучасних світлофорних об’єктів. Як приклад – той, що на перехресті Запорізького шосе та вулиці Шинної. Зокрема, цей об’єкт обладнано LED-стрічками, які дублюють сигнал світлофорів, дорожня розмітка нанесена холодним пластиком та підсвічується ввечері лампами. А колись нерегульований перехід – нині з облаштованою пішохідною зоною зі зниженими бордюрами і тактильною плиткою. Є тут і острівець безпеки.

Цей об’єкт під’єднано до автоматичної системи керування дорожнім рухом. Тобто його режими роботи контролюється. Тут стоять нові світлодіодні світлофори, сигнал від яких видно у бідь-яку погоду та час доби. А пішохідний перехід освітлюється так, що ним безпечно переходити дорогу у найтемнішу ніч.

З-поміж інших проблем, які існували тут раніше, була й розмітка, нанесена фарбою. Вона дуже швидко стиралася, через що створювалися незручності для водіїв. Тепер розмітку тут нанесено холодним пластиком, термін експлуатації якого понад три роки. Її добре видно і водіям, і пішоходам.