Мешканців Дніпра, які не зможуть платити за комунальні послуги, не штрафуватимуть

Мешканців Дніпра, які під час військового стану не можуть сплатити комунальні послуги, не штрафуватимуть. Про це під час брифінгу повідомив Дніпровський міський голова Борис Філатов.

«Розуміємо, що ситуація непроста. Багато людей не мають зараз змоги працювати. Допомагають армії і переселенцям. Тож ми прийняли рішення не штрафувати людей, які не можуть сплатити за комунальні послуги. Сподіваюсь, мешканці будуть свідомими. Якщо є змога – продовжувати справно сплачувати», – розповів Борис Філатов.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Він також закликав не вірити фейкам та різним спам-розсилкам. Про капітуляцію місцевої влади, перебої з електро- і водопостачанням. У місті та області все стабільно.

«Довіряйте лише перевіреній інформації, користуйтеся офіційними інтернет-ресурсами. Обходьте стороною різний спам, підозрілі телеграм-канали і чати», – додав Борис Філатов.

Крім цього, очільник Дніпра попросив людей не займатися самодіяльністю. Запевнив: чітко працює Служба безпеки, Нацполіція. Хто хоче стати на захист Батьківщини повинні робити те, що кажуть професійні військові.
Мешканцям області вкотре нагадали: заборонено знімати на фото та відео блокпости, дислокацію та пересування військової техніки. Це стратегічна інформація, яку не можна розголошувати.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!