У Дніпрі планують проводити екскурсії парками

У Дніпрі презентували екскурсійний проєкт «Парки Дніпра на туристичній мапі міста». Головною метою його створення є розвиток туристичного потенціалу міста.

«Практично у кожному з наших парків є пам’ятка архітектури. Але часто люди навіть не здогадуються про цінність того, повз що вони проходять майже щодня. На жаль, до сьогодні на туристичній мапі Дніпра парків не було. Сподіваюсь, завдяки цьому проєкту та екскурсіям наші зелені зони зможуть набути більшої популярності у дніпрян та гостей міста, а також зможуть обійняти окрему нішу в формуванні туристичного простору Дніпра», – сказав заступник директора КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Дмитро Кондратьєв.

Першу екскурсію, організовану в рамках проєкту, назвали «Парки Дніпра від минулого до сьогодення». Маршрут розпочали від Історичного музею — через сквер Івана Старова — повз першу архітектурну споруду, дорожній знак «Катерининська миля» — потім на пішохідну вулицю Яворницького —завершили біля Потьомкінського палацу.

«Наше місто має великий туристичний потенціал. А парки приваблюють особливо. Саме цей маршрут ми обрали для першої екскурсії через те, що звідси, з Соборної гори, починалося наше місто. Загалом екскурсія триває 2,5 години та має трохи більше як 20 цікавих точок, де зупинятимемось. Сподіваюся, цей маршрут стане популярним у місті», – зауважила гідеса Ірина Харченко.

Сюрпризом для відвідувачів стала історична вікторина, яку влаштували у сквері Івана Старова. Її переможці та активні учасники отримали пряники у вигляді хвилі – символу міста.

«В рамках проєкту провели першу безкоштовну екскурсію «Парки Дніпра від минулого до сьогодення». Згодом ми плануємо продовжувати проєкт та запустити ще декілька маршрутів, які промоціюватимуться до туристичних інформаційних центрів в інших містах держави. Такими чином розвиватимемо впізнаваність Дніпра, пропонуватимемо нові маршрути для туристичних центрів та організацій в Україні», – підсумувала начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.