У Дніпрі планують відремонтувати будинок легендарного письменника (фото)

У Дніпрі до сих пір зберігся будинок, в якому жив видатний український письменник Олесь Гончар — чудова пам’ятка історії місцевого значення. Але ця будівля потребує ремонту. Про це повідомила начальник Управління з питань охорони культурноі спадщини Дніпровськоі міськоі ради Надія Лиштва.

будинок Олеся Гончара

«Будинок, в якому мешкав Олесь Гончар, по вулиці Клубній, 25. Він і досі належить родичам Олеся Терентійовича, а доглядає його на волонтерських засадах Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара. До 2015 року ще була жива рідна сестра Гончара, яка також мешкала у цьому будинку і доглядала його. Місцеві досі згадують її з повагою, як гарну травницю та целительницю», — пише Надія Лиштва на своїй сторінці в соціальній мережі.

будинок Олеся Гончара

Будинок родини легедарного письменника Олеся Гончара потребує ремонта.

«Оскільки офіційного музею і фінансування його утримання немає, то, з потеплінням, запрошую на суботник. Будемо думати, як допомогти будинку 1944 року побудови, відновити дерев’яні двері та наличники (за подобою до збереженого), підлогу, покриття даху та вимощення», — повідомила Лиштва.

будинок Олеся Гончара