У Дніпрі побував відомий телеведучий (Фото)

13 вересня в Університеті митної справи та фінансів у Дніпрі відбулася творча зустріч студентів із кінопродюсером, телеведучим, героєм проекту «Холостяк-6», фіналістом «Танців з зірками-2018» та ведучим «Зважених та щасливих-2019» Іраклі Макацарієм.

Зірку зустріли гарними піснями (у виконанні студенток Еліни Похвальської та Ольги Носко) і запальними танцям (народний хореографічний колектив фольклорного танцю «Веселка», (керівник С. І. Жир). Спілкування мало форму відкритого інтерактиву «питання-відповідь», кожен студент міг особисто задати будь-яке питання. Іраклі Макацарія розповів молоді, як ставити і досягати своїх цілей, правильно визначати пріоритети , як важливо вести активний спосіб життя, приділяти час не лише роботі, але й родині та близьким.

Родзинкою зустрічі став танцювальний батл, у якому взяли участь Іраклі та керівник народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» Сергій Жир. Чоловіки продемонстрували власні танцювальні здібності у різних стилях. І в цьому поєдинку «перемогла» хореографія.

Марина Положай, фото автора