У Дніпрі покажуть картини талановитих студентів та викладачів (Фото)

10 березня в Музеї українського живопису відкрилась виставка творчих робіт студентів і викладачів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара «Від поклику до професії». Виставка присвячена майбутньому ювілею університету, одного з провідних вишів України, який майже 100 років готує професійні кадри з вищою освітою у різноманітних галузях науки, культури та мистецтва. Повідомляють у  прес-службі музею.

32

Ця виставка поєднує теперішніх і майбутніх професійних художників та дизайнерів, кожен з яких у свій час зробив усвідомлений вибір на користь свого поклику, пов’язавши життя з мистецтвом.

6

Дати юним творцям теоретичні знання, практичні навики, розширити їх кругозір, створити необхідні умови для їх творчої ідентифікації, виховати професійну творчу особистість, — в цьому й бачать своє основне завдання педагоги кафедри образотворчого мистецтва і дизайну.

22

Серед викладачів, роботи яких представлені на виставці, є досвідчені художники та дизайнери, члени Національної спілки художників та Спілки дизайнерів України, а також молоді митці, в недавньому минулому випускники кафедри образотворчого мистецтва і дизайну ДНУ ім. О.Гончара та інших мистецьких закладів України. Багато з них, разом зі студентами, виставили на огляд глядача свою творчість. Поруч із оригінальною творчістю на виставці представлені роботи студентів в межах програмних завдань з живопису та композиції, як демонстрація професійних можливостей майбутніх бакалаврів та спеціалістів, представників вищої художньої школи нашого регіону.

13

Виставка триватиме до квітня. Також мета виставки — благодійна програма на підтримку бійців–інвалідів, потерпілих під час АТО.

03-500x327