У Дніпрі покажуть піратський бойовик

Музей українського живопису у Дніпрі запрошує 16 серпня на черговий кіносеанс. «Корсари, флібустьєри, вітрильники, абордажі, бійки, стрілянина, ходіння по дошці, полонена принцеса і заховані скарби… Також, звісно, «Йо-хо-хо і пляшка рому!». Друзі, цього разу у нас не комедія, а справжнісінький голлівудський піратський пригодницький бойовик 1926 року «Чорний пірат» (The Black Pirate). В головних ролях Дуглас Фербенкс та Біллі Дав», — зазначають організатори.

За сюжетом Погані Хлопці (пірати) дуже погано себе поводять, але згодом Гарний Хлопець (Дуглас Фербенкс) майже самотужки (ну, трішечки — за допомогою друзів, трішечки — підводних диверсантів наприкінці фільму) відновлює справедливість. Ясна річ, попутно рятує Полонену Принцесу (Біллі Дав) і отримує певні види на одруження, а також на піратські скарби, заховані у підводній печері. 88 хвилин трюків та динамічного «екшену»!
Цікаво, що фільм – кольоровій. Не розфарбований згодом, а саме кольоровий. Із самого початку. Вийшов у 1926 році, німий, повинен бути чорно-білим, але ж! Це – перший у світі повнометражний фільм, цілком зроблений за технологією «Technicolor». Раніше ця технологія використовувалася для тонування тільки окремих фрагментів фільмів.
«Як завжди, середа, 16 серпня, 20.00, квиток 40 грн». – кажуть організатори.