У Дніпрі поклали квіти до пам`ятника Шевченку

На Дніпропетровщині святкування Дня Незалежності України почалося з покладання квітів біля пам`ятника молодому Шевченку й зібрало багато людей – представників влади, громадських активістів, атовців із родинами, представників різних релігійних конфесій, молодь, містян. Іще до початку урочистостей тут лунали українські пісні, привітання й побажання найкращого державі й українцям.

IMG_0719

Церемонія почалася з Національного Гімну у виконанні військового оркестру й хвилини мовчання на честь пам`яті загиблих у боротьбі за єдність та незалежність країни. Першими поклали квіти до підніжжя монумента керівники області та міста.

«Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності. Цей день – не просто свято. Це символ неділимості та недоторканності земель України, особливо в нинішні часи випробування на єдність та територіальну цілісність. Щиро бажаю всім нам пам`ятати, що людина народжена бути вільною та незалежною, — підкреслив, вітаючи мешканців області, голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Успіхів у всіх справах та починаннях на благо нашої Батьківщини».