У Дніпрі поминки закінчились ще однією смертю (Фото)

У Дніпрі поминки за померлим чоловіком обернулися кривавою трагедією для його дружини. Сусідка потерпілої, випивши чимало горілки, завдала господині смертельних ножових поранень. Повідомляють у прес-службі поліції.

11-15-03-downloadfile

Під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронцям вдалося встановити підозрювану у жорстокому вбивстві. Оперативники Новокодацького відділення поліції розповіли, що повідомлення про насильницьку смерть жінки надійшло 8 лютого від сусідів. Саме вони виявили на подвір’ї приватного будинку по провулку Черкаському закривавлене тіло, На місці події правоохоронці встановили, що жінка померла від численних ножових поранень. Обличчя, шия, руки нещасної були усі порізані. Усього по тілу жінки було нанесено 17 ножових поранень.

11-15-01-downloadfile

Завдяки проведеним оперативним заходам було встановлено, що до смерті потерпілої причетна її сусідка. Підозрювана була затримана оперативними працівниками Новокодацького відділення поліції. Нею виявилась раніше не судима місцева жителька 45 років. Зловмисниця пояснила, що вона прийшла до своєї сусідки для того, щоб пом’янути її чоловіка. Після того, як жінки випили чимало горілки, вони почали сваритись. Господиня вирішила вигнати сусідку, проте та дуже розгнівалася і схопила зі столу кухонний ніж. Жінки вийшли з будинку, продовжуючи сваритися, як раптом п’яна гостя, погано контролюючи свої дії, почала різати сусідку ножем. Порізана та скривавлена жінка впала на землю, а нападниця пішла з двору, залишивши жертву помирати на вулиці.

11-15-06-downloadfile

Через деякий час сусіди побачили у подвір’ї тіло жінки і викликали швидку медичну допомогу та поліцію. Однак, коли приїхали лікарі, потерпіла вже була мертвою.

За даним фактом слідчими Новокодацького відділення поліції відкрито кримінальне провадження Тепер сусідці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років.

Залишити відповідь