У Дніпрі правоохоронець отримав довічне позбавлення волі

У Дніпрі колишнього правоохоронця засуджено до довічного позбавлення волі за вчинення ряду тяжких злочинів — умисне вбивство; незаконне придбання, зберігання бойових припасів, вибухових речовин без передбаченого законом дозволу; порушення недоторканності житла; хуліганство; опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків; погроза вбивством щодо працівника правоохоронного органу. Повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

У ході досудового розслідування встановлено, що мотивом злочинів був продаж квартири у місті Дніпрі, одна з кімнат якої належить обвинуваченому, а інші дві – громадянці та її матері. У липні 2014 року командир взводу звернувся до своїх підлеглих з проханням допомогли переконати співвласників житла не перешкоджати продажу його частки нерухомого майна.

Так, у нічний час доби підсудний у супроводі ще чотирьох осіб проник до вказаної квартири та, діючи з особливою зухвалістю, став висловлюватись грубою нецензурною лайкою на адресу жінок (одна з яких похилого віку) з погрозами застосування насильства у разі невиконання його вимог. Далі зловмисник наступив господарці ногою на шию, наніс декілька ударів по голові, після чого розламав навпіл її мобільний телефон.

На крики потерпілих про допомогу до під’їзду підійшли двоє перехожих, стали вимагати пред’явити документи, погрожуючи викликати правоохоронців, на що обвинувачений дістав з кишені пістолет та здійснив смертельний постріл у голову одному з них.

Крім того, за місцем мешкання підсудного правоохоронними органами виявлено чотири ручних осколкових наступальних гранати РГД-5 та ручну осколкову наступальну гранату РГН, які останній зберігав без передбаченого законом дозволу та погрожував працівникам міліції використати за призначенням, у разі, якщо вони наблизяться до його будинку.

Вироком Самарського районного суду м. Дніпропетровська його визнано винним у скоєнні вказаний кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Обвинувачений не погодився з рішенням суду та намагався його оскаржити, проте Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та залишив апеляційну скаргу чоловіка без задоволення.

Фото: з відкритих джерел