У Дніпрі представили роботи найталановитіших юних художників області

У художньому музеї Дніпра можна побачити роботи найталановитіших юних художників області. Там проходить виставка конкурсу дитячого малюнку «Різдвяні свята».  Про це повідомили у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Ця виставка відкриває відвідувачам захоплюючий світ дитячих фантазій, нове сприйняття навколишнього світу, нагадує про вічні цінності, наповнює душу радістю і оптимізмом, які так нам потрібні в сучасному стрімкому і досить жорсткому світі», — зазначили в художньому музеї.

На виставці представлені 139 кращих робіт переможців і учасників обласного конкурсу «Різдвяні свята». У дитячих творах — романтика Різдвяної ночі з ангелами, бажаною зіркою, ніжною дівою Марією і маленьким Ісусом, зимові пейзажі рідного краю, веселі колядники, дитячі зимові розваги — від минулого до сьогодення. Кожна робота насичена радістю, надією, бажанням миру і здійснення мрій.

Організатори виставки — Департамент освіти і науки ДніпроОДА, Дніпропетровський художній музей, Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».