У Дніпрі презентували документальний фільм 

Обличчя сучасного рабства – в життєвій історії однієї жінки. Потрапивши у залежність від «господарки», 52-річна угорка покірливо несла важкий хрест десятиліття. Про те, як вона звільнилася від побутового рабства і нарешті відчула себе вільною людиною, – документальний фільм «Жінка в полоні». Стрічку презентували в  Дніпропетровській облдержадміністрації. Перегляд та подальшу дискусію присвятили Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

Героїня фільму «Жінка в полоні» протягом десяти років наймитувала в чужій родині. Виконувала всю хатню роботу та працювала на місцевій фабриці. Весь заробіток віддавала господарці. Жінці нікуди було подітися, оскільки залишилася без грошей та документів. Вона настільки змирилася зі своєю долею, що навіть не вживала жодних спроб звільнитися з рабства.

«Людина, яка перебуває в неволі, не завжди може усвідомити своє становище. Почасти вона не розуміє, що з нею трапилося лихо, що її експлуатують», – розповіла експерт Міжнародної організації з міграції Олена Моргун.

Робота над фільмом тривала понад 1,5 роки. За цей час сталася дивна метаморфоза – «полонена» втікла від «господарів», знайшла рідну доньку і повернулася до вільного життя.

На презентацію стрічки прийшли понад півтисячі мешканців Дніпра та області. Після перегляду в залі точилися жваві дискусії навколо теми сучасного рабства.