У центрі Дніпра — стріляли (Фото)

У Дніпрі близько опівночі на спецлінію 102 надійшло повідомлення про стрільбу на вулиці Михайла Грушевського. Патрульні оперативно прибули за вказаною адресою. Заявник запросив поліцейських до себе на балкон і вказав, з якої саме квартири було чутко звуки пострілів. На балконі квартири інспектори помітили двох чоловіків. Повідомляють упрес-службі патрульної поліції Дніпра.

Вартові порядку вирішили перевірити інформацію. Вони зайшли до під’їзду сусіднього будинку, та в ході огляду на сьомому поверсі, біля квартири, з якої ймовірно було здійснено постріли патрульні виявили двох осіб. Під час огляду поліцейські не виявили у громадян заборонених предметів або речовин. Та, чоловіки зізналися, що стріляли й зброя знаходиться у квартирі. З дозволу власника патрульні зайшли до квартири, там виявили предмет, схожий на травматичну зброю. Чоловіки відмовилися надати пояснення з приводу події.

На місце інспектори викликали слідчо-оперативну групу Шевченківського відділку поліції, для подальшого з’ясування обставин цієї події. Чоловіки відмовилися надати пояснення з приводу події.

 

Фото: Pixabay