У Дніпрі презентували містичну книгу (Фото)

Сьогодення неможливо уявити без книг, багато з яких користується популярністю. Щоб бути в тренді, все більше авторів намагаються писати для сучасних дітей. І неважливо, хто ти за фахом — лікар, юрист чи танцюрист.

12 лютого пройшла прес-конференція за участю українського  письменника Олега Гавріша. На цьому заході була представлена його нова збірка «Казки баби Гавришихи».

Автор розповів, що в основі книги — реальний персонаж, а саме, — його бабуся, яка часто розповідала йому в дитинстві містичні, а іноді — жахливі історії. Письменник додав, що під час написання книги він надихнувся саме українською міфологією та українським селом. Також, автор зазначив, що книга написана саме українською мовою, бо дії в ній розгортаються в реальному селі, де всі говорять українською. Поет працював над цією збіркою близько двох років. Спочатку вона писалась для дорослих, але потім виявилось що може бути дуже цікавою для дітей.
Пропрацювавши за спеціальністю всього 3 місяці, Олег Гавріш зрозумів що його головна ціль в житті — це писати. Натхнення прийшло, коли він був юристом та так і не покинуло, тож він продовжив писати. Протягом 4-х років — історії та розповіді.

Автор підкреслив, що деякі уривки з книги він опублікував на сайтах та форумах, хоча його друзі були проти цього, бо вважали, що книгу не будуть купувати, але все виявилось навпаки. У Львові було продано близько 100 екземплярів. Також на зазначеній прес-конференції, ще двоє людей придбали книгу з автографом письменника, а після закінчення заходу люди мали змогу сфотографуватися з ним.

Яна Гречана, фото автора, pixabay