У Дніпрі презентували оригінальні твори легендарного майстра

16 лютого у Дніпровському музеї українського живопису презентували ще одну експозицію оригінальних творів Сальвадора Далі. Експозиція, до якої увійшло близько 100 робіт майстра, присвячена «Божественній комедії». Повідомили у прес-службі міської ради.

Відтепер твори легендарного іспанського художника представлені на двох поверхах музею. «Ця виставка – і продовження, і доповнення тієї експозиції, яка наразі вже є у стінах музею. Цю серію ми збирали з зібрань приватних колекціонерів. Роботи уперше представлені як в Україні, так і в Дніпрі. Серія «Божественна комедія» належить до кольорової ксилографії, це графіка. Художник працював над серією 9 років», – розповів провідний науковий співробітник Музею українського живопису Володимир Баліков.

На гостей експозиції у Музеї українського живопису чекає три тематичні зони: Пекло, Чистилище та Рай. Крім цього, експозиція доповнена відеогідом, музичним та мультимедійним супроводом. «Ми вирішили зробити саме інтерактивну виставку, бо твір «Божественна комедія» Данте досить важкий для сприйняття. Для того щоб кожен відвідувач виставки заглибився у розуміння твору Данте та робіт Далі, ми доповнили експозицію відеогідом та музичним супроводом», – розповіла співкуратор виставки Анна Лимар.

Виставка працюватиме у Музеї українського живопису (Троїцька площа, 5-А) до 31 березня.
Нагадаємо, 27 грудня у Дніпрі у приміщенні Музею українського живопису відкрилася унікальна експозиція тиражної графіки та кольорової літографії Сальвадора Далі Biblia Sacra. Усі 34 твори, представлені в музеї, – оригінальні.