У Дніпрі продовжує працювати громадський автотранспорт

Попри військовий стан громадський транспорт у Дніпрі не зупинявся. Керівництвом міста було ухвалено рішення щодо допомоги паливом автотранспортним підприємствам.

«Від початку, коли рухомого складу на маршрутах було менше через зменшення пасажиропотоку і раніший початок комендантської години, паливом забезпечували на 100%, то зараз частину, решту — перевізники купують своїм коштом. Все ж місто продовжує дотувати громадський транспорт паливом. І завдяки цьому в роботі майже всі автобусні маршрути за виключенням тих, що цілком дублюються електротранспортом», – розповів заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Олександр Лещенко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Він також підкреслив: «Збільшується не лише кількість машин на маршрутах, а й їхній клас, тобто з’являються й автобуси великої місткості. Попри нестабільну ситуацію з ціною на паливо, на сьогодні тариф на проїзд в автобусних маршрутах залишається незмінним. Надалі все залежатиме від економічної ситуації у державі і не виключено, що вартість проїзду може змінитися. Електротранспорт працює у штатному режимі».

Водночас директор автотранспортного підприємства «Карлсон» Віктор Бевзюк зазначив: «Ні для кого не секрет, що ситуація з паливом складна. Але вдячні міській раді за підтримку. Нам видають талони на паливо. Словом, завдяки цьому вдається продовжувати працювати. Наше підприємство працює у повному обсязі».

Зі свого боку водій маршруту № 136 Денис Губа додав: «Допомога у паливі від міської ради дуже відчутна. Об’єми, яких не вистачає, дозаправляємо на заправках. Загалом працюємо з дотриманням графіку руху».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!