У Дніпрі продовжують оновлювати дорожню розмітку (фото)

У Дніпрі продовжують оновлювати розмітку проїжджої частини. Спеціальна бригада працювала вночі на проспекті Мануйлівському. Там розмітили близько десяти нерегульованих пішохідних переходів. Після цього у планах оновити усю дорожню розмітку на проспекті.

розмітка проїжджої частини_Дніпро

Раніше тут розмітка була фарбою, і гарантійний термін вже закінчився. Тому настав час її оновити. Зараз використовують технологію холодного пластику, оскільки термін його експлуатації значно довший – до трьох років. Окрім того, таку розмітку краще видно ввечері, вночі. Переважно наносять її на автошляхах з інтенсивним трафіком.

розмітка проїжджої частини_Дніпро

Нещодавно вона вже з’явилася на просп. О. Поля, Б. Хмельницького, вул. Січових стрільців, пл. Троїцькій. Також плануємо її наносити по вул. Набережній Перемоги (від просп. Героїв до Південного мосту), вул. Космічній тощо.

розмітка проїжджої частини_Дніпро

Робітник підрядної організації Андрій Явтушенко зазначив: «Працюємо вночі, коли неінтенсивний рух машин. Це зручно як для водіїв, так і для нас, оскільки більш продуктивна робота виходить – мінімум машин і пішоходів. До складу пластику входять спеціальні кульки, які мать гарний ефект світловідбивання, тобто пішохідний перехід гарно видно».

розмітка проїжджої частини_Дніпро