У Дніпрі продовжують оновлювати міські амбулаторії (фото)

У Дніпрі закінчили капітальний ремонт амбулаторії № 2 центру первинної медико-санітарної допомоги № 6 (вул. Караваєва, 68). Двоповерхову будівлю відремонтували як ззовні, так й усередині: утеплили фасад, змінили покрівлю, а також усі мережі й комунікації.

міські амбулаторії_Дніпро

Усередині – перепланували приміщення під кабінети для зручності як персоналу, так і пацієнтів; улаштували систему вентиляції й кондиціонування. Ремонт виконано з урахуванням доступності: вказівники зі шрифтом Брайля, тактильна плитка, санвузол для людей з інвалідністю та зі зручностями для матусь із немовлятами. Наразі тривають підготовчі роботи до відкриття амбулаторії.

міські амбулаторії_Дніпро

Персонал з нетерпінням очікує на відкриття оновленої амбулаторії.

міські амбулаторії_Дніпро

Тим часом за новою адресою відкрили амбулаторію № 7 центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 (вул. Набережна Перемоги, 118). Заклад переїхав у капітально відремонтоване приміщення. Оновлення – як зовні, так і всередині: зробили фасад, замінили комунікації, виконали оздоблювальні роботи. Амбулаторія цілком пристосована для малобільних пацієнтів: пандус, вказівники зі шрифтом Брайля, тактильна плитка, санвузол для людей з інвалідністю.

міські амбулаторії_Дніпро

Тут усе необхідне для первинної медицини, зокрема й маніпуляційний кабінет, кабінет для щеплень, аналізів. Зробили під’їзд до амбулаторії, а також планують облаштувати парковку для маломобільних пацієнтів. Наразі розроблюють відповідний проєкт.

міські амбулаторії_Дніпро

У лікувальному закладі працюють 6 сімейних лікарів, які обслуговуватимуть близько 15 тис. населення.

міські амбулаторії_Дніпро