У Дніпрі прогулянка на яхті ледь не стала фатальною

Минулими вихідними на Дніпрі прогулянка на яхті ледь не стала фатальною для відпочивальників. 8 жовтня о 18:27 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що внаслідок зміни погодних умов сталася зупинка двигуна та порвано вітрило на вітрильній яхті “Пройдисвіт”.

Команда яхти була дезорієнтована на місцевості, люди не могли назвати координати свого місцезнаходження. Рятувальники з’ясували, що орієнтовно «Пройдисвіт» знаходився в 3 км від берега і яхту відносило течією.

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов — сильний шторм, дощ, обмежена видимість, пошуково-рятувальні роботи в акваторії річки Дніпро здійснювати було неможливо. Рятувальники ДСНС з командою яхти постійно підтримували телефонний зв’язок, а також намагались залучити на допомогу судна, які знаходилися поруч.

яхта

Нарешті, 9 жовтня о 06:30 залучено оперативно-рятувальний автомобіль 46-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області для обстеження берегової лінії акваторії річки Дніпро та о 07:10 було виявлено яхту на відстані 3 км від берега в районі с.м.т. Дніпровське Верхньодніпровського району.

Як з’ясували рятувальники, екіпажем яхти були мешканці міста Запоріжжя, а сама яхта, орендована у місцевому клубі. Внаслідок пригоди ніхто з пасажирів не постраждав.

Добавить комментарий