Відомий пічник не полишає Дніпро у спокої (Фото)

У Дніпрі поліцейські вдруге оштрафували «славнозвісного» пічника. За порушення правил благоустрою міста 39-річний житель м. Кам’янське має заплатити близько 1 тис. гривень штрафу. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

За допомогою балончика чоловік писав номер телефону та рекламував послуги пічника на стінах адміністративних будівель, житлових будинків та парканах. Тим самим автор реклами порушував не лише естетичний вигляд дніпровської архітектури, але й правила благоустрою території міста. У липні 2017 року порушника притягнули до адміністративної відповідальності.

Виявилось, що після сплати першого штрафу чоловік не відмовився від незаконного піару. Поліцейські сектору превенції Дніпровського відділу поліції знову помітили рекламні написи пічника з новим номером телефону.

1 листопада вони встановили особу автора та його місцезнаходження, після чого склали протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Його розглядатиме адміністративна комісія при виконавчому комітеті районної ради. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.