У Дніпрі провели безкоштовну пішу екскурсію

У Дніпрі провели безкоштовну пішу екскурсію. Перша локація – площа Героїв Майдану, потім Троїцька площа, також екскурсантам показали 5 мініскульптур з проєкту «Відчуй Дніпро», фінальна точка – вулиця Короленка. Тривалість прогулянки дві з половиною години.

«Наша мета – закохати в Дніпро. Я дуже люблю наше місто і переконана, що любити можна тільки те, що ти добре знаєш. Я багато років збираю матеріали про історію Дніпра, розроблюю авторські маршрути та залюбки ділюся інформацією, якою володію. Ми гуляли історичним центром міста, на маршруті були і сучасні комфортабельні бульвари, особливу увагу звертали на архітектуру, ліпнину, старовинну бруківку», – розказала гід Ірина Харченко.

Прийшло близько 30 людей. Безкоштовні піші екскурсії містом відбуваються в середньому двічі на місяць, зазначила начальниця Туристичного інформаційного центру Дніпра Ольга Стасенко: «Екскурсія «Дніпро вражає» – це переплетіння минулого та сучасного, екскурсанти побачили історичні будівлі, дізнались історію Катеринослава.

Зареєструватися на майбутні екскурсії по Дніпру можна, звернувшись до Туристичного інформаційного центру за телефоном: (067) 602-60-90.