У науковій бібліотеці Дніпра відкрили нову виставку

У Дніпрі у науковій бібліотеці історичного музею відкрита чергова книжкова виставка. Незважаючи на воєнний час, працівники закладу продовжують знайомити читачів з новими надходженнями літератури та цінними історичними виданнями.

Виставка присвячена двом пам’ятним датам травня – Міжнародному Дню музеїв (18 травня) та Всеукраїнському Дню краєзнавства (28 травня). Про це йдеться на офіційній сторінці музею в соціальній мережі.

“Для нашого музею ці дві – День Музеїв та День краєзнавства – нерозривно пов’язані та мають гармонійне поєднання. Адже багато десятиліть XX століття Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького був головним осередком історико-краєзнавчих досліджень на Придніпров’ї. Протягом 1950-1970-х років публікації в періодичній пресі та науковій літературі здебільшого мали ідеологічне забарвлення та відображали передусім революційне минуле краю. Натомість історичний музей був центром, де трохи осторонь ідеологічного пресингу поєднувалися різноаспектні краєзнавчі дослідження. Зокрема, слід відзначити археологічні дослідження І.Ф Ковальової та Л.П. Крилової, путівники по місту (які витримали 4 перевидання), авторами яких були Г.П. Ватченко та Г.І. Шевченко, та низку інших праць”, – йдеться у повідомленні.

Більше про виставку за лінком: http://www.museum.dp.ua/exhibition_0541.html