У Дніпрі провели міжнародний турнір з ракетомоделювання (фото)

У Дніпрі завершився етап кубку світу з ракетомодельного спорту – Кубок імені Янгеля. До змагань долучились 62 ракетомоделісти з трьох країн – України, Білорусі та Литви. Дніпрянин Ігор Волканов – серед переможців.

Кубок Янгеля – один з найпрестижніших ракетомодельних турнірів світу. Він проводиться в Дніпрі уже 24-й раз. Змагання присвячені визначному конструктору ракетно-космічної техніки Михайлу Кузьмичу Янгелю. Цього року відзначається 110 річниця з дня народження видатного інженера.

турнір з ракетомоделювання_Дніпро

Кубок Янгеля об’єднав змагання у 5 класах моделей ракет, кожен з яких має свої особливості. Українці посіли перші місця в усіх змагальних класах. Відзначились і дніпровці – у класі S6А переміг Ігор Волканов – головний тренер української збірної з ракетомоделізму і багаторічний президент Федерації ракетомодельного спорту України.

турнір з ракетомоделювання_Дніпро

Змагання за Кубок Янгеля проводились паралельно з Чемпіонатом України. За результатами цих змагань буде сформований склад української збірної, яка представить країну на Чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту, що відбудеться у серпні в Румунії.

турнір з ракетомоделювання_Дніпро