У Дніпрі провели ще одну туристичну екскурсію для перселенців

Старовинні синагоги, великий єврейський квартал та найбільший єврейський бізнес-центр “Менора”. Такий екскурсійний маршрут влаштували для переселенців в рамках безкоштовних екскурсій. За словами гіда Ірини Харченко, саме за таким маршрутом переселенці та містяни зможуть найбільше зануритись у єврейську культуру, яка дуже розвинена у Дніпрі.

“Це вже V моя волонтерська екскурсія, і я б хотіла занурити наших гостей саме у єврейську культуру у Дніпрі. Прогулюючись визначними єврейськими місцями, наші гості та дніпряни дізнавались не лише про визначні об‘єкти у місті, а й історії людей та їх долі. Думаю, такий маршрут став цікавим для переселенців та містян, адже всі знають, що Дніпро має найпотужнішу єврейську громаду в Україні”, – зазначила Ірина Харченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

До повчальних прогулянок містом долучилось 50 екскурсантів. За словами начальниці Туристичного інформаційного центру Ольги Стасенко, в першу чергу, мета таких екскурсій – це відволікти переселенців від війни, і водночас вони зможуть побачити Дніпро з різних боків.

“Ми провели вже близько 10 таких екскурсій. Наступну – плануємо провести через два тижні по Набережній Дніпра. Записатися на такі екскурсії містом можна через Туристичний інформаційний центр за телефоном: 067 602 60 90», – зазначила Ольга Стасенко.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!