Гліб Пригунов закликав дніпрян підтримати будівництво храму

Голова Дніпропетровської обласної ради на своїй сторінці у Фейсбуці закликав містян взяти участь у благодійному вечорі. Кошти, зібрані на заході, підуть на будівництво Кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП. Храм має бути споруджений у стилі дерев’яного зодчества — козацького бароко у Дніпрі на лівому березі в парку Сагайдак (у минулому ім.Воронцова).

Цього тижня меценати Дніпра зберуться на презентацію Собору. Вартість входу 1000, 00 гривень – саме ці кошти є благодійним внеском на будівництво. Долучитися до доброї справи має змогу кожен. Презентація відбудеться 16 грудня, у суботу, о 17:00 у театрі ім. Шевченка. В рамках презентації також буде проведений аукціон цінних та унікальних речей. Гроші, отримані з аукціону, також спрямують на будівництво Храму. Реєстрація для бажаючих взяти участь у благодійному заході доступна за адресою sobor.dp@gmail.com.

 «Дніпро отримає новий символ! Розпочинається будівництво кафедрального собору Української Православної Церкви і на лівому березі, у парку Сагайдак (Воронцовському) підійметься справжній хмарочос на 57 метрів у висоту. Оглядові майданчики, ліфти, паркова зона — про всі подробиці на презентації. У суботу збираємося разом, аби підтримати будівництво», — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.