У Дніпрі робили прикраси з гарячої емалі (Фото)

У Дніпрі Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура черговий раз організувала майстер-класи для учнів художніх шкіл міста. Юні художники змогли поринути у творчу атмосферу та залучитись до мистецького процесу разом з професійними художниками, скульпторами та емальерами. Розповідають в Управлінні культури департаменту гуманітарної політики ДМР.

Учні Дніпровської дитячої художньої школи №2 разом з художником-емальєром Аліною Набокою робили прикраси з гарячої емалі. Ця стародавня техніка має багато секретів та хитрощів. Сережки та кулони з емалi знаходили ще в могилах фараонів.

«Особливість цього матеріалу в тому, що в сухому вигляді та після випалу його колір дуже відрізняється» — розповіла емальєр Аліна Набока. Але, враховуючі, те що навчання в художній школі надає знання у кольорах та композиції, школярі відмінно справились зі складним завданням, та виготовили для себе на згадку цікаві сувеніри з емалі.

Учні Дніпровської дитячої художньої школи №1 завітали до майстерні скульптури та кераміки, де під керівництвом скульптора Надії Отряжої, вчилися працювати з глиною. «Глина — це дуже примхливий, але податливий матеріал!” – підбадьорувала юних скульпторів Надія, — “Щоб ти не робив – усе можна виправити…”
Цього разу її учні створювали з глини портрети людей, фігури звірів та абстрактні форми… Скульпторка допомогла їм втілити всі ідеї у життя.

Учні художнього відділення Дніпровської школи мистецтв ім. Бориса Гмирі дізналися від художника Сергія Алієва багато нового про види графічного друку. Кожен з учасників майстер-класу особисто виготовив листівку на справжньому літографському верстаті. Діти унесли додому листівки із зображенням різних тварин, а їхня вчителька пообіцяла, що в майбутньому у школі відбудеться виставка дитячих гравюр.