У Дніпрі родина заробляла на транспортних перепустках (Відео)

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом підробки та збуту перепусток для проїзду в громадському транспорті Дніпра. В одній із соціальних мереж поліцейські виявили інформацію про продаж дійсних перепусток для проїзду в громадському транспорті на період карантину. Вартість однієї перепустки складала 350 гривень за один квиток. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Як встановили поліцейські, до злочину причетний керівник одного з підприємств, що надає послуги пасажирських перевезень в місті Дніпро. Маючи доступ до бланків офіційної звітності, він налагодив виготовлення та продаж через Інтернет спеціальних квитків для проїзду у громадському транспорті. До своєї діяльності чоловік втягнув і членів своєї родини, у тому числі малолітнього сина, який розміщував рекламу в соціальній мережі «Instagram».

За вказаним фактом слідчі Новокодацького відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 304 (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.