У Дніпрі розпочалась онлайн-реєстрація у перші класи

У Дніпрі з початку квітня розпочато набір у перші класи у заклади загальної середньої освіти на 2020 – 2021 навчальний рік. Зарахування проводиться онлайн.

«На сьогодні у Дніпрі вступ до першого класу не скасовано. Наразі ми орієнтуємося на перше вересня і вже розпочали приймати документи. Так, усі школи готові прийняти першокласників на новий навчальний рік і найближчим часом ми зробимо покрокову інструкцію зарахування», – розповіла директорка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Ксенія Сушко.

Начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб розповіла, що подаються відскановані документи: свідоцтво про народження та медична довідка 086. Оригінали прийматимуть упродовж місяця після завершення карантину.

Членкиня педагогічної ради при міському голові, директорка середньої загальноосвітньої школи № 143 Наталія Лукіна зазначила, що подати документи можна двома способами.

«Зареєструвати дитину у перший клас батьки мають змогу на порталі https://school.isuo.org/ та надіслати відскановані документи на електронну адресу навчального закладу. Якщо обирати портал, то там необхідно відшукати навчальний заклад і заповнити анкетні дані. Уже після завершення карантину відбуватиметься першочергове зарахування, а потім заповнення вільних місць. Окрім цього, усі заклади міста готові прийняти дітей з особливими освітніми потребами», – розповіла Наталія Лукіна.

Так, на першочергове зарахування мають право діти, що проживають у мікрорайоні навчального закладу. Окрім цього перевагу також надають документам першокласників, у яких в обраній школі вже навчається брат або сестра чи працюють батьки. Усі інші зараховуються згідно із жеребкуванням.

Фото: pixabay