У Дніпрі розпочали реалізацію проєктів співфінансування

У Дніпрі розпочали реалізацію проєктів співфінансування – програми, завдяки якій мешканці ОСББ можуть відремонтувати у власному будинку сантехсистему, електромережі, ліфтове обладнання та м’яку покрівлю. 75% робіт виконується коштом міського бюджету, а 25% – мешканців.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні ми вирішили реалізувати ті заявки, які мешканці будинків ОСББ подавали ще торік. Наразі ми можемо проводити лише чотири види робіт аварійного характеру: електромережі, сантехніка, покрівля та ліфтове обладнання. Крім цього, наразі ми приймаємо заявки на програму співфінансування на 2023 рік, їх можна подати в електронному кабінеті на сайті простір самоврядування. Заявки приймаються до 30 вересня поточного року», – зазначив начальник відділу організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Наразі активна реалізація проєкту співфінансування триває в ОСББ «Екіпажний 2». Там ремонтують систему опалення. Наразі замінюють старі металеві труби на пластикові. Цей вид робіт особливо важливий зараз: аби підвальні приміщення були завжди сухі, особливо коли їх використовують як укриття під час повітряних тривог.

«Торік ми вирішили взяти участь у програмі співфінансування і подали заявку на заміну системи опалення. Попри таку ситуацію в країні наші мешканці сплачували внески, тож ми змогли назбирати наші 25% на співфінансування і, як бачите, у нас уже проводять необхідні роботи. Плануємо подавати заявку на наступний рік і сподіваємось, що у партнерстві з міською владою зможемо швидше модернізувати та покращити наш будинок», – зазначила голова ОСББ «Екіпажний 2» Юлія Черечеча.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!