У Дніпрі розпочато сезон роботи фонтанів

У Дніпрі 1 травня запустили фонтани. Упродовж дня почнуть працювати 10 із 14 фонтанів. Решта — упродовж тижня. Першим запустили фонтан «Водяна сфера», що на вулиці Січеславська Набережна.

У зимовий період фонтани готували до нового сезону — виконано ревізію електричного, механічного обладнання. На початку весни все змонтували, випробували електричні мережі.

«Фонтан «Водяна сфера» давно полюбився дніпрянам, гостям міста. Він має цікаву геометрію. Мабуть, його форма і приваблює людей. Розпилення води тут відбувається за допомогою спеціальних фонтанних насадок, які перетворюють її у дрібну фракцію — маленькі краплини. Тож більшість фонтанів у місті запрацювали, і усі охочі можуть вже милуватися їхньою красою. Особливо вони стають популярними у спекотні дні, коли повітря біля них вологе. Фонтани обслуговують близько 30 осіб, які стежать за насосним та іншим обладнанням, системою подачі води тощо», — зазначив керівник управління з обслуговування гідроспоруд комунального підприємства «Дніпроводоканал» Артур Буряк.

Фонтани у місті працюватимуть до кінця вересня — початку жовтня залежно від погодних умов.