У Дніпрі розповідають про щоденник екзальтованої пані

У Дніпрі відкрилась виставка «Щоденник екзальтованої пані» художника Лариси Сізової-Кротенко. В добутку майстрині роботи на склі, графічні роботи, витинанки, живописні роботи.

Картини Лариси в багатьох приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном: в Іспанії, Голандії, Німеччині, Ізраїлі, Франції. Коло життєвих уподобань Лариси дуже широке: музика, поезія, філософія, народне мистецтво. Творчість для неї — інструмент пізнання. Кожне питання потребує своєї техніки, яка сприяє найглибшому розкриттю теми. Художниця користується ними як палітрою, повідомляють у прес-службі музею.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Лариса Сізова-Кротенко

Живопис дає відчуття польоту, скло — таємницю. Витинанка – як креслення Всесвіту, мотанка – дарунок душі. Особливе ставлення до графіки склалося з дитинства. Олівець, перо, пензель, різець – це тільки приладдя для графічного висловлювання своєї думки. Для художниці-графіка – це кардіограма, чи  формула, дивлячись на ступень узагальнення. Це цілковита відвертість, бо інакше нічого суттєвого не створити.

Лариса Сізова-Кротенко

А вірші  — це окремий світ, який наповнює сенсом та ритмом простір навкруги та допомагає розуміти людей та Всесвіт. Ця виставка для авторки сама незвична та ризикована, бо поєднує дві найпотаємніші сторони творчості майстрині. Та це необхідний крок, бо без цілковитої відвертості в думках і творчості життя було б неповним. Виставка триватиме у музеї «Літературне Придніпров’я» до 23 квітня.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!