У Дніпрі власник будинку роками ігнорував платіжки за воду

У Дніпрі з 1 лютого злісних боржників почали відключати від водопостачання. Відключали абонента по вул. Героїв УПА у Чечелівському районі. Це приватний сектор. «Протягом восьми років я розмовляла з власником домоволодіння. Наголошувала на оплаті води. Він ігнорував попередження. Не мав лічильника. Зривав пломби, бо обмеження ставили декілька років тому. Всі листи-попередження про відключення від мене брав. Але знову ж таки – ігнорував», — зауважила контролерка КП «Дніпроводоканал» Чечелівського району Наталія Рябовол.

Господар завинив за послуги майже 50 тисяч гривень.

«На труби комунальники поставили пломбу й припинили водопостачання. Власник будинку може звернутися до КП «Дніпроводоканал»,  укласти договір реструктуризації й відокремлено від боргу ще сплатити за підключення — від 900 гривень», — уточнив начальник Центрально-Чечелівської абонентної служби КП «Дніпроводоканал» Ігор Мірошник.

Дніпряни завинили КП «Дніпроводоканал» 816 млн грн. Загальний борг мешканців по Чечелівському району – 71 мільйон гривень.

«Співробітники абонентної служби Чечелівського району відправили 548 листів абонентам-боржникам з повідомленням про обмеження послуг у разі несплати заборгованості. Також підготовлені документи на загальну суму більше ніж 500 тис. грн по боржниках, які не йдуть на співпрацю з підприємством щодо погашення боргів. З ними проводитимуть претензійно-позовну роботу. Наголошую на укладанні договорів на реструктуризацію. У березні на абонентській дільниці працівники КП «Дніпроводоканал» уклали договори про реструктуризацію боргу на загальну суму 52 078,77 грн», — підкреслив Юрій Гамазинський, директор КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради. Сьогодні, 02 квітня, він чергує містом.