У Дніпрі штрафують водіїв-порушників (Фото)

Попри штрафи за неправильне паркування деякі водії Дніпра продовжують кидати авто на зелених зонах і на газоні. З початку 2020 року таких порушень зафіксовано більш ніж пів тисячі. Так, на площі Героїв Майдану інспектори з паркування фіксують до чотирьох випадків щодня, загалом по місту їх налічується з десяток. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

«Водії залишають транспортні засоби на газонах, руйнуючи міську інфраструктуру. У нас досить багато обладнаних паркувальних майданчиків, де можна залишити авто, але деякі водії полюбляють ризикувати та наражатися на адміністративне стягнення», – сказала  заступниця начальника інспекції з питань контролю за паркуванням ДМР Марія Алейниченко.

Для тих, хто кидає авто на газоні чи у зеленій зоні, передбачено штраф у розмірі 255 грн.

«Зафіксувавши порушення, ми залишаємо на лобовому склі авто повідомлення з якого водій може дізнатись про порушення. Також про накладання адміністративного стягнення власнику буде відправлено рекомендований лист. Якщо водій не сплатить штраф у 30-денний термін, постанова відправляється до виконавчої служби, яка вже у межах компетенції накладатиме або арешт на майно або на банківські картки власника машини», – сказав головний спеціаліст-інспектор з паркування інспекції з питань контролю за паркуванням Артем Філоненко.

Якщо ж водій сплатить штраф у перші 10 днів після його отримання, матиме 50 % знижку.