У Дніпрі собаки пошматували беззахисну тварину (Фото)

Філя опинився у дворі дніпровської багатоповерхівки малим кошеням. Зараз котику два роки. Бабуся-пенсіонерка підгодовувала його, а ось днями знайшла свого підопічного у ранах та крові у кущах. Розповідають дніпровські волонтери.

«Схоже, що у пошуках їжі Філя зайшов на покинутий будмайданчик, куди «добрі люди» викинули купу цуценят. Вони підросли, голодні, нікому не потрібні, зібралися у зграю та нападають іноді на кішок. Рани від укусів на мордочці, на тілі загоюються дуже погано. Плюс у Філі сильний стрес. Лікування може бути тривалим. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу Філі», — розповідають волонтери «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Філі»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Філі» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.