У Дніпрі стартувала акція по безкоштовній стерилізації тварин

Двічі на рік громадська організація захисту тварин «Верность» проводить акції зі стерилізації домашніх тварин.

З 15 жовтня по 15 листопада ця акція проводиться в клініках-партнерах організації. Стерилізація кішок  коштує 200 грн, котів — 150, собак (сук) до 20 кг — 250 грн, псів до 20 кг — 200 грн.

«Ми прекрасно розуміємо, що проблема безпритульних тварин залежить від розмноження домашніх тварин. Є багато людей, які хотіли б поліпшити життя свого вихованця, не отримувати двічі на рік приплід, і готові стерилізувати тварин, але ціни комерційних клінік не дозволяють це зробити», — зазначила волонтер організації «Вірність» Наталя Михайлова під час прес-конференції в ІА «Днепр Пост».

Акційна ціна досить приваблива, за таку ціну багато хто може дозволити собі стерилізувати тварину. У зазначену суму входить сама операція (маленький надріз, тварина на наступний день готова вже повернутися до звичного способу життя). Використовуються шви, які не треба потім знімати, вони самі розсмоктуються, колеться пролонгований антибіотик. Господар забирає тварину і більше не повертається в клініку.

Доведено, що стерилізовані тварини живуть набагато довше, зменшується кількість ракових захворювань, пухлин молочних залоз, виключаються фіброми, кісти яєчників та інші речі.

Організація «Верность» закликає стерилізувати своїх вихованців. В акції беруть участь 2 клініки: «Велес» (на пр. Мазепи, 45 і на пр. Слобожанський, 54).

«Звичайна ціна стерилізації кішки — 600-700 грн. Чим більше тварина — тим дорожче стерилізація, ціна може досягати і 2 тис. грн. Багато клінік-партнерів — частково також волонтери, бездомних тварин вони часто стерилізують безкоштовно, роблять максимальні знижки, віддають ліки за собівартістю», — розповіла волонтер.

Також волонтери організації категорично закликають НЕ віддавати тварин бабусям, які приймають їх на базарах. Ці тварин в 99% випадків нікуди не прилаштовуються, а просто гинуть.  «Наші волонтери знаходять заклеєні коробки з кошенятами і цуценятами. Це ті тварини, яких віддають «в добрі руки» на базарі», — підкреслила Наталія Михайлова.

Добавить комментарий