У Дніпрі стартували безкоштовні екскурсії до ботанічного саду

У Дніпрі для урізноманітнення дозвілля учасників соціального проєкту «Університет третього віку» започатковано цикл безкоштовних екскурсій до ботанічного саду. Сьогодні, 8 липня, відбулася перша екскурсія.

«Їх буле три-чотири на місяць, щоп’ятниці. Учасники екскурсії гуляють мальовничою місцевістю з професійним гідом, який розповідає про тутешні рослини. Вдячні керівництву ботанічного саду за таку співпрацю. Екскурсія триває майже годину. Приєднатися до заходу може кожен, попередньо зареєструвавшись як учасник проєкту. Це можна зробити за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б. Телефони: (093) 134-46-69; (068) 753-71-71; (093) 264-50-34; (099) 607-56-97 (вайбер)», – розповіла головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Вікторія Дерець.

Водночас директор ботанічного саду, кандидат біологічних наук, доцент, гід екскурсії Анатолій Кабар зазначив: «Загалом у нашому ботанічному саду три екскурсійні маршрути. Для учасників УТВ обрали той, який проходить переважно у тіні, щоб було не так спекотно. За цим маршрутом спостерігається понад 300 рослин. Розповів про найбільш яскраві та незвичні для нашого регіону».

Дніпрянка Тамара Максименко вже третій рік є слухачкою «Університету третього віку».

«Записувалася сюди з метою покращити свою українську мову. Так і продовжила навчання. І сьогодні приєдналася до такої чудової екскурсії. Так вийшло, що була і неодноразово у Нікітському ботанічному саду, у київському, а у рідному Дніпрі — ніколи. Тут дуже сподобалося. Цікаво розповідав лектор, зокрема й про створення цього саду. Звісно, приємно було знайомитися з рослинами, з них деякі побачила вперше», — підкреслила жінка.

Учасниця заходу Майя Нехороша теж вражена екскурсією: «Переповнюють приємні враження від огляду ботанічного саду, тут росте така краса. Рекомендую усім сюди завітати».