У Дніпрі стартували транспортні рейди (Фото)

У Дніпрі було створено комісію з перевірки роботи міських автобусних маршрутів. Представники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури, Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради разом із поліцією відстежують, як автотранспортні підприємства та водії маршруток дотримуються правил перевезення пасажирів. Підставою для перевірок є численні скарги мешканців міста. Люди незадоволені переповненістю автівок, недотриманням графіка курсування, технічним станом деяких машин тощо. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Такі рейди проводяться регулярно, однак не у чітко визначений час, щоб перевізники не встигли підготуватися. Під час перевірки працівник поліції зупиняє маршрутне таксі, перевіряє документи водія, кількість пасажирів. Якщо є порушення, фіксує цей факт та виписує відповідну постанову. Потім перевізнику відправляють попередження, щоб він виправив ситуацію, наприклад, збільшив кількість машин на маршруті або ущільнив графік. Для усунення проблеми встановлюють певний термін. Згодом ці маршрути перевірятимуть повторно», – розповів про деталі перевірок головний спеціаліст відділу контролю благоустрою Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Штаній.

Комісія перевіряє всі машини, які курсують різними маршрутами у місті. Наприклад, під час рейду, який відбувся 11 грудня, проінспектували маршрути № 126, № 101, № 40, № 124 тощо.

«Щойно зупинив маршрутне таксі № 126. Виписав постанову про накладення штрафу у розмірі від 170 до 255 грн. Поки фіксуємо факти порушення правил перевезення пасажирів. Технічний стан автомобілів перевірятимемо пізніше, адже це займає багато часу, а зараз година пік – люди їдуть додому. Аптечку та вогнегасник перевіряємо на місці», – пояснив інспектор відділу безпеки дорожнього руху, старший лейтенант Максим Левченко.

За результатами перевірок найгірші перевізники можуть втратити право обслуговувати мешканців міста.