У Дніпрі стартує фестиваль спорту

18 вересня о 17.00 на Фестивальному причалі стартує грандіозна подія – фестиваль «Дніпро – спортивна столиця України», на якому дніпропетровські спортивні федерації демонструватимуть свої уміння та досягнення.

«Спорт розвиває особистість і характер. А нашим спортсмена є що показати, адже серед них багато титулованих професіоналів, володарів золотих медалей» — зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

У програмі заявлені бойові види спорту, художня гімнастика, акробатика, східні мистецтва, та навіть козацьке бойове мистецтво Спас  і черлідинг (елементи спортивної гімнастики і акробатики, побудова пірамід і танцювальні перестроювання під звучні кричалки)

Як розповідають організатори, таке свято — чудова нагода не лише побачити досягнення українських спортсменів, а й ближче познайомитись зі спортивними можливостями міста. Під час фестивалю усі бажаючі можуть записатися у будь-яку з переставлених секцій, дізнатися усю необхідну інформацію. Важливо, що під час фестивалю рух транспорту на Січеславській набережній не перекриватимуть. Вхід вільний.

Дарина Сухоніс

Добавить комментарий