У Дніпрі стартують громадські роботи для містян та переселенців

У Дніпрі стартують тимчасові громадські роботи. Вони – для безробітних містян та переселенців. За це працівники отримуватимуть мінімальну заробітну плату – 6,5 тис грн. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Громадські роботи стартують 1 квітня та триватимуть до 30 червня 2022-го.  Скористатися такою можливістю можуть мешканці міста, які стоять на обліку у центрі зайнятості. Зокрема й переселенці. За свою працю вони отримуватимуть оплату. Фінансування – коштом міського бюджету», – розповіла начальниця інспекції з питань праці Дніпровської міської ради  Тетяна Янушкевич.

Вона додала – є  офісна та фізична робота. Зокрема, складання та архівування документів, внесення відомостей до баз даних, благоустрій та прибирання парку. Трудовий розпорядок визначатиме керівництво.

Вакансії – у центральному, правобережному та лівобережному управліннях соцзахисту Дніпровської міської ради. А ще комунальному підприємстві «Молодіжне творче об’єднання».

Тим, хто хоче працювати на громадських роботах, слід звернутися до міського центру зайнятості. Телефон: (068) 357-96-91.