У Дніпрі студенти вишів збирали сміття на острові Зелений (фото)

У Дніпрі студенти 8 міських вищих навчальних закладів і представники спортивних молодіжних громадських організацій взяли участь у прибиранні території острова Зелений, що розташований неподалік Мануйлівського пляжу.

Учасники екологічного заходу поєднали дві корисні активності: заплив на каяках та збирання сміття на воді, по-іншому – акваплогінг. Організували його у рамках програми «Екоосвіта Дніпра – 2021: залучення молоді до екологічних проєктів місцевого самоврядування».

студенти_остров Зелений

Це третій захід такого формату, що проводиться у Дніпрі. Торік, плаваючи на байдарках, активісти почистили акваторію біля Монастирського острова. А от острів Зелений прибирали уперше. Це одне з багатьох місць відпочинку дніпрян.

студенти_остров Зелений

Загалом у заході взяли участь близько 50 охочих. Усі учасники отримали мішки та рукавички для прибирання. Усе зібране сортували: пластик, скло, папір тощо. Потім мішки з острова відвезли на Мануйлівський пляж. Звідти його вже вивезли на полігон для утилізації.

студенти_остров Зелений

До острова Зелений учасники пливли на каяках. За безпекою їхнього пересування стежила водна поліція. Діставшись острова, студенти прибирали сміття на суходолі, прибережну смугу у воді допомагали чистити представники громадської організації підводних мисливців та рибалок. Серед зібраного було багато пластикових та скляних пляшок, пакетів, дрібного сміття.

Торік на подібне прибирання зібралися представники 3 вишів, цьогоріч — вже 8 навчальних закладів. Організтора заходу сподіваються, що і надалі приєднуватимуться усе більше людей.