У Дніпрі сучасні зупинки рятують життя містян (фото)

У Дніпрі встановлюють нові зупиночні комплекси. Всі вони відповідають стандартам безбар’єрності та інклюзивності. А для підвищення рівня захисту пасажирів, які очікують на громадський транспорт, кожна зупинка обладнана спеціальними стовпчиками та урнами-відбійниками. Такі бар’єри не дозволяють автівкам потрапити на зупинки та покалічити людей.

зупинки_Дніпро

Півроку тому на зупинці «Маленький Париж» біля будинку №22, що на проспекті Олександра Поля, трапилося ДТП. Тоді водій легкового автомобіля не впорався із керуванням та влетів у зупинку. Його швидкість була понад 90 км/г. Від ушкоджень людей захистила встановлена на зупинці урна-відбійник.

зупинки_Дніпро

Захисні елементи та надійну конструкцію має кожна зупинка нового зразка, які встановлюють у місті з 2017 року. Наразі їх вже близько 160. Цьогоріч планується встановити ще 18.

зупинки_Дніпро

«Захисні елементи, як і сама конструкція зупинки, розроблена проєктувальниками так, аби створити безпечні умови для пасажирів, що чекають на громадський транспорт. Так стовпчики розміщуються уздовж посадкового майданчика на відстані 1,5 метри один від одного та за 75 см від проїжджої частини. Під час монтажу їх заглиблюють на 60 см, армують та бетонують, бетон також заливають у саму трубу стовпчика. Товщина металу для урн-відбійників – 6 мм, їх встановлюють так само як і стовпчики. Сама конструкція зупинки також дуже надійна, адже стійки змонтовані болтовим з’єднанням, яке використовують під час будування мостів», – зауважив інспектор КП «Дніпротранскомплекс» ДМР Олексій Орєшин.