У Дніпрі триває боротьба з виносними рекламними конструкціями (фото)

У Дніпрі триває боротьба з тимчасовими виносними рекламними конструкціями, які заважають вільному руху містян. Йдеться про різноманітні штендери, банери, рекламні прапори тощо. Використання такої реклами в Дніпрі заборонено правилами благоустрою. В усіх районах відбуваються щотижневі перевірки щодо дотримання правил розміщення реклами, в разі виявлення порушення співробітники КП «Дніпровські активи» вилучають незаконну конструкцію.

виносні рекламні конструкції_Дніпро

«Власник незаконної конструкції, яку ми вилучили, може її собі повернути після сплати штрафу, розмір якого залежить від габаритів конструкції та терміну перебування в комунальному підприємстві», – розповів головний спеціаліст управління споживчого ринку департаменту торгівлі та реклами ДМР Артем Абраїмов. За його словами, виносні рекламні конструкції небезпечні та значно ускладнюють пересування вулицями людей з інвалідністю.

виносні рекламні конструкції_Дніпро

У комунальному підприємстві «Дніпровські активи» вилучена рекламна конструкція може перебувати до 6 місяців, потім її утилізують. За довідками можна звертатись за телефоном: (095) 374-05-68.