У Дніпрі тривають рейди: виявлено ще 12 порушень правил торгівлі

10 лютого, у Дніпрі, під час чергового рейду інспектори «Муніципальної варти» зробили контрольну закупку спиртного і сигарет у торговельному павільйоні по просп. Миру (поблизу буд. № 35). Ліцензію на алкогольні вироби продавець надав, утім касового апарата в магазині не було. Були відсутні і марки акцизного збору на пляшках. Тютюнові вироби взагалі продавались без ліцензії. Неліцензовану продукцію вилучили викликані на місце правоохоронці Індустріального відділу поліції.

Того ж дня співробітники КП виявили продмаркет (вул. Рилєєва, 164), де торгували алкоголем без дозвільних документів. Поліцейські Дніпровського відділу вилучили 17 літрів горілки, 27 – коньяку і 86 літрів пива та склали адмінпротокол за статтею 164 КУпАП( «Порушення порядку провадження господарської діяльності).

За цією ж статтею нестимуть відповідальність торговці кафетерію на ринку «Привокзальний» (Курчатова,10-Б), де розливали сурогатну горілку. «Муніципальна варта» виявила цей незаконний факт, а поліцейські Центрального району вилучили спиртне. Такі ж випадки торгівлі без належних документів інспектори виявили в кафетеріях на просп. Героїв, 3 та просп. Мануйлівському, 77.

Загалом протягом тижня інспектори «Муніципальної варти» виявили 12 порушень правил торгівлі.