У Дніпрі турбуються про найкращий результат на аграрному ринку

ТОВ «Агросем» — одна із провідних компаній-дистриб’юторів на аграрному ринку України. Вже 11 років вона займається впровадженням передового світового досвіду в галузі аграрних технологій, селекції сільськогосподарських культур, засобів захисту рослин, мінеральних добрив, використання сільськогосподарських машин та агрегатів. Крок за кроком компанія реалізує свої стратегічні плани, впроваджує та продає інноваційні рішення. Підтвердженням цьому є відкриття представництва «Агросем» у Дніпрі.

Професійна підтримка

Наш регіон обрали невипадково. Адже саме на Дніпропетровщині аграрії збирають рекордні врожаї зернових культур, завдяки чому обласні виробники є лідерами країни з виробництва сільгосппродукції. Нині експерти «Агросем» зможуть оперативно надавати професійну підтримку, а також забезпечувати аграріїв якісним насінням, добривами та засобами захисту рослин від найкращих світових виробників. Зокрема, тепер новітні продукти стануть ближчими для аграріїв одразу трьох областей: Дніпропетровської, Запорізької та Харківської.

Дніпровське представництво — це те місце, де кожен аграрій знайде правильне рішення для отримання найвищих показників урожайності. Команда «Агросем» сприятиме цьому якнайкраще. Фахівці забезпечать кваліфікований консультаційний супровід на всіх етапах: починаючи від посіву насіння та закінчуючи збиранням урожаю.

«Дніпро — це ідеальна локація для відкриття представництва компанії, і ми зробимо усе можливе, щоб аграрії нашого регіону досягали найкращих показників та рухалися у ногу з часом», — коментує керівник Дніпровського представництва компанії «Агросем» Олександр Мороз.

Інноваційні рішення

Цього місяця планується відкриття ще двох представництв компанії — у Полтаві та Івано-Франківську. Загалом «Агросем» уже має представництва на всій території України та понад 1800 клієнтів, серед яких і великі агрохолдинги, і невеличкі фермерські підприємства. За словами заступника директора з комерційних питань ТОВ «Агросем» Хав’єра Понянте, компанія не просто продає техніку чи насіння, вона надає інноваційні рішення, що гарантують високий результат.

«Наша місія — забезпечити вітчизняні господарства усіма необхідними ресурсами. Ми робимо це для того, щоб українське агровиробництво не просто відповідало світовим стандартам, але й задавало планку найвищої якості серед лідерів ринку. Розширення нашої представницької мережі дасть змогу бути від аграріїв на відстані «витягнутої руки», щоб надавати експертні консультації 24 години на добу», — коментує Хав’єр Понянте.

До ключових бізнес-партнерів «Агросем» належать: MAS Seeds, KWS, Yara, Brevant. Представники цих компаній привітали дистриб’ютора із відкриттям представництва у Дніпрі, а також побажали плідної та успішної співпраці з аграріями регіону.

Наталія Руда