У Дніпрі тварина ледь не померла у «домашньому концтаборі»  (Фото)

Головне завдання волонтерів Дніпра — знайти домівки нещасним тваринам. Сьогодні все навпаки: їм довелося вилучати вкрай занедбану кішечку з власної хати.

«Грижа, запалення матки, звичайно ж, не стерилізована. Софочка страждала та мучилася від болю. У неї буквально розірвані внутрішні органи після невдалих пологів. Ще й лікарі повідомили: схоже, нещодавно Софочку сильно вдарили по животу. Господарям було байдуже, що їхній « улюбленець» скоро помре страшною смертю. Завдяки молодій родині сусідів, яка не могла вже відсторонено спостерігати за стражданнями живої істоти, малу забрали з того концтабору, відвезли до клініки, терміново прооперували. І ледь встигли, Софочка була у дуже важкому стані», — розповідають волонтери «Верности».

Зараз у клініці залишився борг за операцію у сумі 1550 грн. Потрібна допомога у сплаті боргу.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Софочки»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Софочки»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.