У Дніпрі у дворах та під’їздах можуть з’явитися камери відеоспостереження

12 грудня у Дніпрі в Соборній районній у місті раді за ініціативи Соборного відділення поліції відбулася зустріч з головами ОСББ, представниками Дніпровської міської ради та активістами. Під час зустрічі обговорювалась можливість встановлення камер відеоспостереження у дворах та під’їздах будинків на території району. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Встановлення камер стане превентивною мірою для запобігання грабежів, крадіжок з квартир та машин, шахрайств відносно осіб похилого віку. Крім цього, встановлення камер дасть поліції можливість відразу отримати інформацію про осіб, підозрюваних у вчиненні кримінальних чи адміністративних правопорушеннях та швидше затримати їх.

«Відеоспостереження – є сучасним засобом підвищення безпеки у суспільстві, який дає змогу громадянам та мешканцям району почуватися більш захищеним, спокійно проводити дозвілля з дітьми, а особам похилого віку відпочивати у дворах» – зазначив начальник Соборного відділення поліції підполковник поліції Олександр Клешня.

 

Фото: pixabay