У Дніпрі учні змушені навчатися у «льодяній школі»

Днями на сайті петиції Дніпра з’явилася нова ініціатива. Вона стосується реконструкції системи опалення в СЗШ #112. За словами автора петиції, температура в приміщеннях становить від 11 до 16 ºС, і то завдяки обігрівачам.

«Згідно з державними санітарними правилами та нормами утримання загальноосвітніх учбових закладів та організації навчального процесу, температура повітря в приміщеннях шкільних учбових закладів повинна становити 17-20 ºС.  На даний момент під час опалювального сезону в КЗО СЗШ 112 Шевченківського району температура в приміщеннях становить від 11 до 16 ºС, що не є припустимими умовами для навчання дітей.
Слід зазначити, що навіть цей температурний режим вдається підтримувати переважно за допомогою електрообігрівачів, які наразі переобтяжують електромережі школи.  Питання реконструкції системи опалення та енергозбереження школи неодноразово порушувалося, але вже декілька років знаходиться в стадії розгляду, тим часом як діти мерзнуть та хворіють, а на стінах школи росте чорна пліснява… Вимагаємо розглянути ці питання та привести приміщення школи до належного температурного режиму», – пише автор петиції Тетяна Бочарова.

Петиція зареєстрована 18 грудня, станом на Станом на 19 грудня петицію підписали 25 осіб з 1000 необхідних.